Yazılı Tercüme

Tercümehane'de her türlü resmi, gayri resmi belgelerin yanısıra, teknik, medikal ve akademik dökümanların tercümeleri alanında uzman tercümanlarımız tarafından büyük bir titizlik ve YEMİNLİ TERCÜMAN hassasiyeti ve gizliliği göz önünde bulundurarak tercüme edilmektedir.

Tercüme Hane, sıradan tercüme anlayışının dışında her tercümeyi "SON KONTROL"  (Redaksiyon) işlemlerini uyguladıktan sonra siz değerli müşterilerimize teslim etmektedir. Böylece hata olasılığını tamamen ortadan kaldırmakta ve işerinizin akmasına engel olmaktadır.

AKADEMİK TERCÜME

Her türlün akademik çalışmaların ve makalelerin tercümeleri konunun uzmanı tercümanlarımız tarafından büyük bir titizlikle ve uluslar arası standartlarda hazırlanmaktadır.  

MEDİKAL TERCÜME

Uluslar arası A+ dergiler için hazırladığınız makaleler, TIP DOKTORU tercümanlarımız tarafından istenilen standartlarda tercüme edilerek hazırlanmaktadır. Ayrıca talep doğrultusunda editorial çalışma da yapılmaktadır. Makalelerin yayınlandığı dergilerin istediği stadartlada hazırlanan tercümeler ayrıca redakte edilmekte ve SIFIR hata olasılığı ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. 

TEKNİK TERCÜME

Teknik içerikli tüm evraklarınız, MÜHENDİS tercümanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Makinaların kullanım klavuzları, teknik şartmaneler, alım-satım sözleşmeleri gibi teknik içerikli tüm çeviriler siz değerli müşterilerimiz için alanında uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. 

HUKUKİ TERCÜME

Her alanda olduğu gibi hukuki alanlarda da tercüme ihtiyacı hasıl olmaktadır. Hatta hukuki tercümeler daha da hayati önem arz etmektedir. Hukuki tercümelerinizde tercümehane.com dan destek alabilirsiniz. 

Mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, mahkeme davetiyeleri gibi bir çok konuda profesyonel tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca yurtdışı tebliğgatların (örnek 184) hazırlanmasında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

 

 

 

Bizimle İLETİŞİM sayfamızı ziyaret ederek irtibat kurabilirsiniz. 

Hızlı Talep Formu

Hızlı Talep Formu Modulü

E- Bülten

E-bulten için mail kayıt modülü

Ziyaretçi Sayısı

Online Bugün Dün Toplam
1 45 54 122427